‘Ku i more paratë për filmin?’/ Bes Kallaku “hap zemrën” live: Nuk ma dini ha.llin, u det.yrova të

Aktori tashme dhe ne film Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka folur për filmin e tij më të ri, “Falco-n”.

I pyetur menjehere nga moderatorja e emisionit, Besi tregoi para gjithë teleshikuesve se cilët ishin ata që kishin kontribuuar financiarisht për prodhimin e filmit.

PJESË NGA EMISIONI:
PYETJE: Si ia dole që të grumbullosh parat shtype rekl,am dhe shiko vide,on: