Kunatat dhe vjehrra nonstop po me poshterojne burrin e kan kthyer ka vetja ,Burri me thot ik dhe mos te shoh me sepse…

Kunatat dhe vjehrra nonstop po me poshterojne burrin e kan kthyer ka vetja ,Burri me thot ik dhe mos te shoh me sepse…

Prsh jam nje grua 29 vjecare jam e martuar gati 7 vite kam nje hall shume te madh kam nevoj per ndihmen e juaj se cfare te bej.

Sic ju thash jam e martuar dhe akm nje femije 3 vjec kunata dhe vjehrra nonstop po me poshterojne nuk dojn qe te me shohi si njeri qe ekzistoj ne kete bote ato po bejne cmos qe burri im te mos me doje.

Aq shum qe sme dojne as ne tavolin te bukes nuk me lejne te ngihem si duhet mbrem burri me tha ik mos te shoh ata e genjyen se une i kam share ato spo di cfare te bej vjehrra e thirri burrin dhe i tha ndiqeni videon meposte dhe shiko se cfare thote kjo grua mbi relam.