Kur Loredana Zefi nuk kishte asnjë oper acion dhe i mungonte një dhëmb

Kur Loredana Zefi nuk kishte asnjë oper acion dhe i mungonte një dhëmb

Kur Loredana Zefi nuk kishte asnjë operacion dhe i mungonte një dhëmb…U bë me të shpejtë e famshme, më shumë për faktin se u lidh me reperin Mozzik sesa për talentin a këngët e saj.

Megjithatë, përmes lidhjes me reperin ferizajas, ajo arriti ta piziciononte vetën mes emrave më të përfolur të shoubizit vendor..Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju