“Kur takon ish-të dashurin të vjen të bësh s*ks!”/ Antonela e “Big Brother VIP” flet për eksperiencën e saj

“Kur takon ish-të dashurin të vjen të bësh s*ks!”/ Antonela e “Big Brother VIP” flet për eksperiencën e saj

Ditën e djeshme, është hapur biseda për Donaldin dhe Bora Zemanin. Donaldi është shprehur që është single, por kjo nuk është pritur mirë nga Semi. Kjo e fundit i ka thënë që Donadi nuk duhet të thojë që është single, pasi kur erdhi Bora, ai e puthi.

Kjo është kundërshtuar nga Antonela, e cila duke treguar eksperiencën e saj, tha që është normale.

Sipas Antonelës, ka pasur raste kur ka takuar ish-të dashurin dhe i ka ardhur ta puthë apo të bëjë se*s.

Ajo ka shtuar që kjo, i ka ndohur asaj përsonalisht. Kujtojmë që Antonela është futur në shtëpinë e BB Vip, dy ditë më parë.