Kush është i dashuri mi ste rioz i Genta Ismajlit, puthje të zjarrta(Video)

Kush është i dashuri mi ste rioz i Genta Ismajlit, puthje të zjarrta(Video)

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të dashura dhe më simpatike. Ajo është një nga ato këngëtare që jetën e saj private e ka mbajtur larg syrit të mediave rozë.E ftuar pak kohë më parë në emisionin “Ftesë në 5” këngëtarja tregoi se nuk ishte në një lidhje dhe se do të donte që partneri i ardhshëm të kishte një trup të bukur dhe të mos bëhej xheloz shtype rekl,am dhe shiko vide,on: