Kush është kjo bukuroshe shqiptare që po e ‘dridh’ instagramin

Alessia Bami, pa dyshim është një nga vajzat më joshëse që ka media shqiptare.

Bukuroshja e cila është pjesë e Top Channel, jo rrallë herë poston foto të cilat çmendin meshkujt shqiptar dhe jo vetëm, shkruan Albanienshow

Më poshtë ne sjellim disa imazhe ku më të vërtetë ajo duket bombastike.shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih postimin e saj.