Kush është reperi Bardhi që kishte Arbeniten para Feros,ka një mesazh për Feron pasi që…

Fero reperi i njohur nga Gilani ka kohë që është në lidhje me modelen e njohur Arbenita Ismaili.Por nuk është reperi i parë që ka në krahë modelen e njohur Arbeniten.Disa media kan publikuar disa pamje te modeles së njohur me reperin e njohur nga Kumanova që quhet Bardhi shtype rekl,am dhe shiko vide,on