Kush janë çiftet reale! Tola bën deklaratën e papritur për njërin nga djemtë e Për’Puthen

Kush janë çiftet reale! Tola bën deklaratën e papritur për njërin nga djemtë e Për’Puthen

Tola është konkurrentja që u eleminua për herë të parë nga djemtë e Për’Puthen.

Së fundmi ajo ishte e ftuar tek ‘Shqipëria Live’ ku ka bërë një deklaratë të fortë për Albin.

Ajo ka realizuar disa takime me të dhe tani e pret jashtë për të vazhduar atë që ndërprenë në mes. Tola tregoi dhe mbi pëlqimet e konkurrenteve të tjera.

‘2 muaj që kam qenë unë aty, kanë nisur pëlqimet tek një pjesë. Disa janë aty thjesht ‘hajt se jemi’. Në syrin tim, shoh Mikelën që ka dëshirë të përputhet, por nuk e marrin shumë seriozisht djemtë se është lozonjare dhe dëshiron të jetë protagonist. Shoh Bashkimin shumë të përfshirë, por Alvisën shumë më pak’, tha Tola.

Ajo deklaraoi se e pret jashtë Albin, mbetet të shikojmë reagimin e tij pas kësaj deklarate befasuese.