Kush tha që BMW nuk është për dimër: Shikoni si e ngreh një kamion në mes të borës (Video)

Kush tha që BMW nuk është për dimër: Shikoni si e ngreh një kamion në mes të borës (Video)

Një video është bërë virale në internet, derisa një veturë e markës BMW ngreh një kamion në mes të rrugës plotë borë.Veturat BMW është një ndër markat më të dashura për shoferët në botë por edhe në Kosovë.Mirëpo një video në rrjetet sociale e ka dëshmuar të kundërtën. Në pamjet e publikuara shihet një veturë BMW X5 duke e bartur një kamion në mes të rrugës me borë, kamion i cili kishte ngecur për shkak të ngricave ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: