Ky është i riu, që vd iq në aksident (VIDEO)

Aksidenti ka ndodhur derisa drejtuesi i automjetit kishte qenë duke qarkulluar nga drejtimi i Deçanit në drejtim të Pejës, shkruan Indeksonline.
Më të arritur në fshatin Isniq në vendin e quajtur “Te ura e Demës’, për shkak të shpejtësisë shumë të madhe kishte humbur kontrollin mbi timon, kishte dalë jashtë rruge në të djathtë dhe ishte përplasur me një shtëpi. Per te pare videon shtyp ne rekl,am