‘Ky është një m**’, e ftuara te Rudina harron që është live dhe flet me ‘libër shpie’

Bukuroshja Fjolla Morina, e cila ishte e ftuara e sotme e emisionit te Rudina, ka bere dicka per te cilen u pendua me pas.

Ajo u be pjese e lojes me “emoji”, ku mund të zgjedhesh një emoji për secilin personazh të njohur që iu shfaqet në ekran.

Nje prej tyre ishte edhe Sasha Sobhani, ish i dashuri i këngëtares Morena Taraku, për të cilin Fjolla është përfolur se ka qenë në një lidhje.

Lidhur me personazhin këngëtarja tha: “Ky është vetëm një m*t, asgjë tjetër”, ndërkohë që menjëherë kërkoi falje për fjalorin.

Rudina Magjistari: Ky është Sasha Sobhani, gjej një emoji dhe ta mbyllim shpejt këtë histori… Çfarë do t’i jepje atij?

Fjolla Morina: Aman… Ky është vetëm një m*t, asgjë tjetër. Më falni… Harrova që jam para kamerave.

Rudina Magjistari: Përshtypje jo të mira, e dha Fjolla simbolikën për foton e radhës.

Fjolla Morina: Unë isha si në shtëpi, që flet me dikë të afërt pa kamera dhe u shpreha ashtu. Kërkoj falje sepse nuk kam qejf të flas ashtu, por jam shumë e drejtpërdrejtë.