Ky është reagimi i ashpër i Dardan Molliqajt, pas heqjes së taksës nga Kurti

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar për heqjen e taksës nga kryeministri, Albin Kurti.

Ai ka thënë se, për të ardhur në pushtet, Kurti dhe VV-ja e zhveshën vetën nga çdo parim e projekt politik, e tash për pushtet po e zhveshë edhe Kosovën.Postimi pa ndërhyrje Shtypni foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato