La burrin mekanik për Mark Frrokun? Ish-deputeti i hapi lokal, Rudina e falenderon: Është i zgjuar, besoi tek unë(Video)

Në një video të postuar në rrjetet sociale, gjatë një darke inaguruese të lokalit të saj të ri në zonën e Misto Mames, ajo shprehu falenderimin e saj për “Markun”. “Si fillim falenderoj Markun që besoi tek unë, është i zgjuar” tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komplimentet për të, pasi ai investoi tek restoranti që ajo hapi shtype rekl,am dhe shiko vide,on: