Labi: Haradinaj më ka premtuar që do të jem në pesë deputetët e parë (Video)

Labi: Haradinaj më ka premtuar që do të jem në pesë deputetët e parë (Video)

Kandidati për deputet nga radhët e koalcionit AAK-PSD, Labinot Tahiri, ka thënë se kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, i ka premtuar atij që do të ishte në njëri prej pesë numrave të aprë në listë zgjedhore.“Marrëveshja ka qenë që të jem në 5 deputetët e parë”, ka thënë Tahiri në emisionin DPT te Fidani në T7.“Në Ferizaj ka prova që është lobu kundër numrit tim 48. Filani personi ka ardhë dhe ka folur kundër meje nëpër degët e AAK’së”, ka thënë Labi shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: