LAJM I FUNDIT: Lajm i mire per Prishtinen, ndodh e papritura(VIDEO)

LAJM I FUNDIT:Lajm i mire per Prishtinen,ndodh e papritura
Janë konfirmuar edhe 39 raste të reja me COVID19 në Kosovë nga IKSHPK.
Ndërsa për të tretën ditë radhazi, në Prishtinë nuk është shënuar ndonjë rast me të infektuar.E kryetari i kësaj komune, përmes një postimi në Facebook, Shpend Ahmeti e ka konfirmuar këtë..JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: