Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta anëtari i grupit të famshëm shqiptar

Grupi pati mjaft sukses në ato vite dhe këto këngë këndohen akoma dhe sot. Por një lajm i trishtë na vjen nga TRIX, ku është ndarë nga jeta pjestari i saj Nuredin Azemi. Lajmi u bë publik nga Veli Sahiti, anëtari tjetër i grupit, në Facebook.“Sot iku për në botën tjetër miku im, njëherazi edhe anëtari i grupit ‘TRIX’ Nuredin Azemi shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: