Lajm ur.gjent! Detaje të fundit nga at.entati ma.fioz në Durrës, dy persona janë…(Video)

Dy persona janë shoqëruar nga policia për t’u marrë në pyetje mbi ngjarjen e rën.dë të ndodhur sot në autostradën Tiranë-Durrës, ku u që.llua me ar.më ndaj makinës ku udhëtonte edhe prokurori Arjan Ndoji.

Mësohet se shtetasit me iniciale P.L., dhe J.M., janë shoqëruar nga uniformat blu për t’u marrë në pyetje mbi ngjarjen ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on