LAJMI FUNDIT/ Ja kur do te marr fund koronavirusi (Video)

Në një lidhje direkte me Rudina Magjistarin ka qenë dhe astrologia Meri Shehu, e cila ka dhënë parashikimin e saj për pandeminë e koronavirusit. Meri Shehu është shprehur e sigurt se ky virus nuk do të zgjasë shumë. Sipas saj, nuk do të gjendet një diagnozë e saktë, por një kombinim ilaçesh..Shtype relamen per te pare videon eksklzuive vetem per ju!“Kjo nuk ka ardhur papritur, per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte