Lajmi i fundit / Albin Kurti shkarkon nga VV-ja Glauk Konjufcën?

Ka disa ditë që po qarkullon një dyshim i fortë se një çarje e re ka nodhur brenda Lëvizjes Vetëvendosje.

Përçarja e përfolur ndërmjet kryetarit të LVV-së, Albin Kurtit dhe nënkryetarit Glauk Konjufca, nuk është mohuar ende nga asnjëri.

Gazeta Sinjali ka provuar tash e disa ditë të marrë një përgjigje të qartë për këtë çështje, por kjo s’është bërë e mundur. / Për ta shikuar videon hape marketingun 5 sekonda