LAJMI I FUNDIT: Erdhi lajm i madh për Albin Kurtin nga Washingtoni

LAJMI I FUNDIT: Erdhi lajm i madh për Albin Kurtin nga Washingtoni

Erdhi lajm i madh për Albin Kurtin nga Washingtoni. Haki Abazi, kandidat për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, po qëndron për vizitë në Washington. Ai ka thënë se atje ka zhvilluar takime dhe diskutime për fitoren e Vetëvendosjes për qeverinë Kurti dhe prioritetet, marrëdhëniet rajonale dhe perspektivën e integrimit Evropian dhe koalcionin LVV-LDK shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih vidjeon.