LAJMI I FUNDIT/ Kryeministri Kurti shkarkon keshilltarin Shkelzen Gashi, pas skandalit me akuza ndaj UÇk-së

Një deklaratë skandaloze të dhënat sot në një emision televiziv, ku thotë se pjesëtar të UÇK-së kanë vr arë civilë serbë dhe se Dick Marty nuk është antishqiptar, e Shkelzen Gashit, këshilltar i Kryeministrit Albin Kurti, ka ngjallur reagime të shumta te opinioni publike.Per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte