LAJMI I FUNDIT: Ndërroi Jetë 20 Vjeqarja, Arsyeja Sho Kuese

Një studente u gjet e vde kur në shtratin e saj pas një diete që po e mbante tash e një kohë.Lindsey Bone, 20 vjeçare, kishte ndjekur një dietë të vështirë dhe po merrte tabela plotësuese të uthullës së mollës për të shtypur oreksin e saj, transmeton Klan Kosova.Sipas raportimeve, Lindsey kishte marrë edhe ilaçe kundër depresionit dhe ankthit pasi babai i saj v d iq në maj të vitit 2018.Shty,pe rek.lam.en dhe vazhdo..