Lajmi i fundit! Panìk në Big Brother, përkeqësohet gjendja e një banori, kërkohet ndihma e shpejtë

Lajmi i fundit! Panìk në Big Brother, përkeqësohet gjendja e një banori, kërkohet ndihma e shpejtë

Momente paniku janë regjistruar brenda shtëpisë së “Big Brother”. Një debat mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt ka bërë që aktorja Arjola Demiri të mos ndihej mirë dhe të kërkonte asistencë mjekësore.

Ajo ka kërkuar disa herë që dy konkurrentët të qetësonin tonet, por një gjë e tillë nuk ka ndodhur.

Në këtë moment, aktorja nga Tropoja është distancuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe ka kërkuar ndihmën e mjekëve. Kujtojmë se edhe javën e shkuar pas natës së spektaklit gjendja shëndetësore e këngëtares Fifi u përkeqësua dhe intervenuan mjekët.