Largohet nga RTSH për pagë 7 mijë euro? Ja si përgjigjet Hygerta Sako. Momenti që e vuri në siklet gjatë intervistës

Prej tetë vitesh, moderatorja Hygerta Sako, i ka dhënë fund martesës, dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën. Por sa i përketë jetës private, ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë e rezervuar.
E pyetur së fundmi emisionin “Glamour Zone”, ne rtv ora, nëse është në një lidhje, Hygerta u vu në siklet dhe nisi të qeshte shtype rekl,am dhe shiko vide,on: