Ledri Vula kapet “mat” duke e puthur këtë femër në dasmën e kolegut

Po qarkullon video e Ledri Vulës duke e puthur një femër. Vëllai i Gjikos muajin që e lam pas e ka kurorëzuar dashurinë. Në mesin e mysafirëve ka pasur edhe emra të njohur të estradës ndër ta edhe Ledri Vula i cili në një moment u kap “mat” duke e puthur në faqe me partneren e tij Sara Hoxhën.

Videoja po qarkullon në një faqe të cilën e menaxhojnë fansat e tij shtype rekl,am dhe shiko vide,on: