Leonora Jakupi truproje e Ramushit! (Video)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte.Leonora sa herë që publikon diçka, lëvizjet e saj kalojnë në lajm. E, sot teksa shëtit në rrugët e Skënderajit e bukura Leonorë shfaqet në komplete të zeza, ku po duket me të vërtetë si zonjë e rëndë.Imazheve të saj nuk u munguan as pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e shumtë që numëron këngëtarja në Instagram shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: