“Liri E Kufizuar”, Françeska Jaçe Pozon Gjysmë E Zh Veshur Në Natyrë

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, e ka publikuar një imazh ku shihet se është në një vend në natyrë, shkruan lajmi.net. Ajo nuk ka treguar nëse foto është nga arkiva mirëpo me mbishkrimin e fotografisë ka lënë të kuptohet se këto ditë të jashtëzakonshme po kanë ndikim edhe në jetën e saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni videon