Lodhet duke numëruar paratë, Xhesika Ndoj poston foto me mijëra euro

Lodhet duke numëruar paratë, Xhesika Ndoj poston foto me mijëra euro

Mirëpo, me postimin e bërë së fundmi, ajo i ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit e saj.
Xhesika ka postuar në profilin e saj në Instagram, një foto me euro, ku shkruan:
Punë është edhe kjo”.Kjo pasi shihet se ajo po i numëron dhe me sa duket Xhesika paska fitime të shumta $htype relamen meposhte dhe shiko videon se sa para ka Xhesika do ju habite ajo se sa para ka cash