Loredana dhe Mozzik sërish bashkë, por këtë herë….(FOTO)

Prej disa ditësh në media po rapòrtohet se Mozzik dhe Loredana do sjellin një këngë së bashku dhe jemi të bíndur se do jetë hiti i vitit.

Këto zëra i konfirmoi edhe vetë reperja e cila, e pyetur lídhur me bashképunimin e përfolur me Mozzik në kànalin e saj në YouTube, u përgjigj:

“Është sékret për momentin, por do e mësoni!”– ka qenë kjo përgjigja e Loredanës.

Pra, ajo la të kuptohet se diçka po sjéllin, por nuk zbùloi detaje. Teksa në një koment tjetër shkroi se ka gati një mega hit me një artist mashkull.

Madje, çifti ishte në Kosovë disa ditë më parë për xhírimet e klipit, ndërsa postimet e tyre në Instagram na e treguan këtë.

Por Kosova nuk është vendi i vetëm ku çifti po xhíron për këngën që po prítet me padùrim.

Ata gjénden tashmë së bashku në Berlin të Gjermanisë dhe nëse doni fàkte, ja ku i keni:

“Dior” në Berlin, Gjermani

Prej rréth një muaji ata po përflítet se janë ribashkuar dhe e gjitha nisi kur u vùr re se dyshja ndíqte énde njëri-tjetrin në TikTok, për tu pàsuar nga videoja e tyre në një qendër tregtare në Gjermani e deri te deklàratat e ëmbla, veshjet, e shoqëria me njëri-tjetrin.

Për më tepér, kohët e fundit Loredana po përflítet se është shtatzënë për herë të dytë, për shkàk se në fotot e fundit barku duket pak më i frýrë se më parë.

Megjithatë e gjithë kjo është thjésht aludím, sepse deri më tani Loredana nuk ka koméntuar fare në lídhje me këto zëra.

Mozzik dhe Loredana janë ndér çiftet më të dashura shqiptare dhe mézi présim t’i dëgjojmë nga vetë ata këto lajme.