Loredanës? Tani s’ka më dyshime! MOZZIK zbulon për herë të parë kujt ia ka dedikuar këngën “Dhelpër dinake”

Menjëherë u përfol në rrjet se këtë këngë Mozzik ia ka dedikuar ish partneres së tij, Loredanës. Së fundmi, Mozzik ka dhënë një intervistë për emisionin “NIN”. Në një moment, ai iu është përgjigjur pyetjeve të fansave dhe s’kishte si të mos mungonte pyetja se “Kush është dhelpra dinake për ty?” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: