Luana Pyetet Nga Komentuesi Ne Live Se Pse U Ndave Nga Adrian Gaxha Ajo Do Habiteni Se Si U Pergjigj

Luana Vjollca sot po mahnit të gjithë me bukurin e saj, por nëse kthehemi në të kaluarën Luana kishte një lidhje mjaft serioze me Adrian Gaxhen.Por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre, ku dhe o komentua shumë ndarja e tyre në mediat shqiptare.Në një emision e ftuar ishte Luana Vjollca ku ajo tregoi shumë sekrete për jetën e saj,po ashtu nuk mund të ikte pa marrë ndonjë pyetje për Adrian Gaxhen …shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn