Luana Vjollca duke luajtur me futboll,zbulon padashje gjo.ksin gjigand në videon e “nxehtë”

Këngëtarja dhe moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë me fansat video ku shihet shumë më ndryshe. Luana ka postuar dy video, në njërën shihet në mënyrë provokuese duke u përgatitur, ndërsa në të dytën ajo shihet duke dribluar me top futbolli e veshur në fustan të kuq. Se sa është Luana e talentuar për furboll mund të vlerësoni vetë në videon e më poshtë.Sht ypee re ekla aamen dhe ju ha apet video provokuese e saj :