Luana Vjollca ndryshon pamjen, bëhet edhe më se ksi

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj.

Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli.

Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të heqë dorë nga flokët e gjatë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: