Lutfi Haziri: U , s’ka koalicion me VV-në, paralajmëron Qeveri, me PDK-në dhe…

“Pritjet kanë qenë se do të bisedimet do të kryhen shpejt dhe do të kemi marrëveshje me Vetëvendosjen. Sot e tutje kanë mbetur pak ditë deri më 4 shkurt, pjesa me madhe e marrëveshjes është kryer, por duhet të jetë ndarje të drejt sipas formulës së LDK-së të datës 8 janar. Roli jonë duhet të jetë i barasvlershëm dhe se VV duhet ta shoh LDK së si pjesë të marrëveshjes”, tha ai sot për RTK-në. Per te pare videon shtyp ne rek’lamen me poshte