Majmuni i ‘pacip’, shikoni si i zbulon gj0ksin modeles shqiptare (Video)

Një moment qesharak me një majmun dhe një turiste është kapur në Bali të Indonezisë.Sarah Wijohn, 21-vjeçare, ishte duke pozuar për fotografi me primatin përgjatë një udhëtimi në Pyjet e Shenjta të Balit, kur situata i doli nga dora, transmeton lajmi.net.Pamjet e mundësuara nga një anëtar i familjes tregojnë momentin kur fustani i Sarah zhv.ishet në pjesën e sipërme nga kafsha që po mbante në trup.Ndiqeni videon për ta parë momentin qesharak.Sht ypni ne rek lam..en me po shte dhe pritni 5sekond qe te shfaqet vidjo