Mami bukuroshe tregon makinën luksoze, por sytë shkojnë te…(FOTO)

Daphne Joy konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse në botë. Ajo ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, me të cilat ka mahnitur ndjekësit. Daphne ka vënë në pah edhe një herë figurën e saj perfekte. 32-vjeçarja dukej joshëse dhe i la pa fjalë me paraqitjen e radhës, ku vuri në pah të pasmet e saj. Ajo është nënë e një djali nga lidhja e saj me reperin 50 cent, me të cilin u nda kohë më parë. Per te pare videon shtyp ne rekl,amen me poshte.