Marina Vjollca e bukur? S’keni parë ende kunatën e saj, moderatoren e njohur!

Marina Vjollca e bukur? S’keni parë ende kunatën e saj, moderatoren e njohur!

Getoar Selimi është një nga reperët më të njohur dhe më të suksesshëm të tregut muzikor shqiptar, i cili është shumë i komentuar në media. Së fundmi, është raportuar se vëllai i Getoarit, Libertiani, është në një lidhje me një vajzë bukuroshe brune, e cila quhet Rida. Rida Dyshja nuk e kanë bërë lidhjen e tyre publike, por postimet në rrjetet sociale i kanë nxjerrë ata mat ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: