Maska e famshme me LLUMIN e KAFES qe e beri lekuren time si bebe, ruajeni qe ta keni

Pershendetje mikesha kudo qe ndodheni! Unë, si një pjesë e mirë e juaja, jam e fiksuar pas maskave të bukurisë, por më së shumti atyre të bëra në shtëpi me produkte që të gjithë i kemi në kuzhinë.Pas intervistës së Almeda Abazit në emisionin “Pa filtër”, ku tregoi se kafeja turke dhe disa përbërës të tjerë bëjnë mrekulli për lëkurën, m’u kujtua një maskë që e kam praktikuar hera-herës dhe rezultati është fantastik.Bëhet fjalë për atë me kafe turke, kos dhe mjaltë, por mund të shtoni edhe pak kakao sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: