“Materialin e ka edhe Meta”/ Del ne qarkullim video, ambasadori i vendit mik se’ks me zyrtaren e ministrisë

Gazetari Elton Qyno ka treguar detaje nga video e shumëpërfolur kohët e fundit, e cila thuhet se tashmë është në duart e presidentit Ilir Meta.Gazetari tregon se në këtë video janë protagonistë një zyrtare e Ministrisë së Brendshme dhe një ambasador në vendin tonë, teksa janë në çaste intime me njëri-tjetrin.“Kjo video ka si protagoniste një zyrtare të ministrisë së Brendshme dhe një ambasador të një vendi mik me Shqipërinë ja dhe video ekeni më poshtë shikojeni: