Mbahuni burra! Eliona Pitarkës i del video në shtrat me aktorin e njohur shqiptar (Video)

Eliona Pitarka është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale.Dhe kjo jo vetëm për fotot super seksi që poston në Instagram ku tregon linjat perfekte trupore, por edhe për profesionin e saj si aktore që i dha famën e madhe.Sot është publikuar një video ku Eliona shfaqet shumë provokuese me një fustan nate teksa ndodhet në shtrat me aktorin e njohur Eglein Laknori $htype relam dhe shiko videon.