McGregor me Khabibin afër rimeçit ja kur do ndodhë

Conor McGregor është shumë afër të ripërballet me Khabib Nurmagomedovin, duke e mposhtur Donald Cerronen në muajin e ardhshëm.

Boksieri irlandez nuk ka zhvilluar asnjë përballje që nga humbja para 14 muajsh nga rusi që i mori edhe titullin në peshat e lehta në UFC ja dhe video ekeni me poshte shtype rekl,am dhe shikojeni: