Me bikini kuq e zi dhe gjoksin shp.ërthyes, Enca “çm.end” meshkujt në Instagram (Video)

Me bikini kuq e zi dhe gjoksin shp.ërthyes, Enca “çm.end” meshkujt në Instagram (Video)

Enca është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara në estradën shqiptare.

Ajo njihet për fotot dhe videot pr ovokuese që shpesh ndan me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram një video e veshur me bikini kuq e zi, ku shfaq format e saj fizike, me të cilën ka “tërbu ar” fansat shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: