Me fustanin e kuq dhe duke mbajtur gjoksin me dorë, Aurela Hoxha i vë “flakën” rrjetit

Me fustanin e kuq dhe duke mbajtur gjoksin me dorë, Aurela Hoxha i vë “flakën” rrjetit

Aurela Hoxha është kthyer nga Spanja për të kaluar disa ditë pushime në Shqipëri.

Modelja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, ka ndërmend dhe po përgatitet për disa projekte të reja.

Së fundmi bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj një video shumë sensuale, me një fustan të kuq me dekolte të hapur, teksa shihet që mban një anë të gjoksit me dorë.

“Mezi po pres që kjo të dalë,”- shkroi Aurela Hoxha në përshkrimin e videos.

E bukur, sensuale dhe tepër se ksi, Aurela ka “çmendur” gjithë fansat e saj, teksa pamje nga video i gjeni më poshtë: