Me gjo ksin mbuluar me duar, këngëtarja e njohur shqiptar zhvi shet totalisht (Video)

Genta Ismajli në flokëtë zinj, do të ju pa fjalë me dukjen në fotot e Norik Ukës.Genta Ismajli ka bërë një fotosesion me fotografin Norik Uka dhe na mahnit me dukejn e saj si zeshkane.Këngëtarja po punon tash e sa kohë në projekte të reja dhe fotot e postimet nga Turqia na kanë treguar se ajo me të vërtetë po sjell diçka të madhe.Megjithatë, Genta ka befasuar të gjithë sot me disa fotografi të reja që ka postuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: