”Më kanë braktisur 4 gra”/ Ard Daullxhiu apel Edi Ramës: “Nuk kam ku bej dashuri me gruan se na sheh goca”

”Më kanë braktisur 4 gra”/ Ard Daullxhiu apel Edi Ramës: “Nuk kam ku bej dashuri me gruan se na sheh goca”

Ard Daullxhiu i njohur si “I mjeri me i famshem ne Shqipri”, titull qe e fitoi tek “Zone e lire” kur bente apel per ndihme, se fundi ka qene i ftuar ne emisionin “Expuls”

Ne banesen ku jeton tani eshte shprehur se nuk ka nje ambient per intimitet me gruan dhe duke mos patur zgjidhje i ben thirrje Kryeministrit ta ndihmoje me nje shtepi me te madhe.

“Kryeministri të vërë dorën në zemër, dua një takim me të se më kanë ikur 4 gra. Flejmë 3 veta në një divan. Nusja fle me gocën, unë te këmbët e nuses. Dua të bëj dashuri me nusen nuk e bëj dot se aty kam dhe motrën”, tha ai.