Me Kanë Feju Familja Pa Mvet E Une Jom Ne Lidhje Qe 5 Vjet Me Dikon Tjeter Po

Ju kisha lut me met anonime se kam shum te njofshme e spo du me dit dikush qe une jam.

I kam 24 vjet nje dit tu ndejt ne shpi po i shoh poo vijn do njerez te panjofshem ne oborr po i drejtona nanes se kush jan kta aja veq e uli kryt nihere nuk me tha kurgjo e pyta prap oj nan kush jon kta se spo i njoh une me tha nuk e di qika jem tash e marrim vesh!

Eh baba nana migjallart e vllaznija ishin mledh e ishin ba gati po prap une kurgjo nuk disha, mthirren me bo hyzmet aty ishin kon plot vet e ne mesin e tyne edhe ni djal i ri qe ja nisen me e livdu djal i mir e jeton jasht i ka senet e osht i kulturum une veq fillova me bo hyzmet po prap nuk mujsha me nejt e qet se pak a shume me shkoj menja qe kta kan ardh mem lyp mu shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote kjo vajze me lot ne sy