Më këtë paraqitje Kallashi “çmend” fansat..! (Video)

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është një nga emrat më të përfolura të showbizit vendor e cila u bë e njohur si valltare e klubeve dhe ndenjave të natës Më këtë paraqitje Kallashi “çmend” fansat.
Ajo është një valltare mjaftë “bombastike” e cila gjithmonë shfaqet bukur dhe me veshje mjaftë provokuese që arrin të marrë vëmendjën e të gjithëve shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni pamjet.