Më në fund, Nora jep lajmin e madh! URIMEE!!

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.bQë nga moment i daljes në skenë ajo ka sjell vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat Nora është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.Së fundi, ajo dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare. Tani, Nora ka vendosur të rikthehet me një këngë që do të jetë bashkëpunim me këngëtarin Gjiko .PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju