Më shumë se 20 injeksione, njihuni me gruan me buzët më të mëdha në botë

Andrea Ivanova, modelja 22-vjeçare nga Bullgaria, e dhënë pas operacioneve plastike, mund të jetë gruaja me buzët më të mëdha në botë.Ndiqni pamjet duke shtypur ne foton me poshte

Në një foto të shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram, buzët e saj duken jashtëzakonisht të fryra pas injeksionit të 20-të, të acidit hialuronik që ajo i ka bërë.

Ajo shprehet se do ta vazhdojë përsëri këtë gjë, derisa të arrijë pamjen e ‘Barbie’ në jetën reale sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon: