Me sy të nxirë, zbulohet kush e ‘rra hu’ Rezart Veleshnjën

Me sy të nxirë, zbulohet kush e ‘rra hu’ Rezart Veleshnjën

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja është një ndër personazhet më të dashur të publikut shqiptar.

Ai ditën e djeshme publikoi disa foto me syrin e nxirë, pamje kjo që ngjante me një shenjë dh une apo zënke që mund të kishte kaluar Veleshnja ja dhe video shtype rekl, am dhe shiko videon